Jak začít používat Vaše nové vložky

Pokud se pokusíte udělat hned první den sto kliků, namůžete si svaly na rukách. Můžete dosáhnout 100 kliků bez bolesti svalů tak, že budete pravidelně trénovat po několik týdnů nebo měsíců a počet kliků postupně navyšovat. Totéž platí i o svalech na nohách. Pokud začnete používat vložky hned od prvního dne po celý den, budete namáhat Vaše svaly a pohmoždíte je. Je velmi důležité, aby si Vaše svaly zvykaly postupně až do chvíle, kdy budou schopy snášet Vaši váhu po celý den bez bolesti a problémů. Pro některé je to otázka jednoho či dvou týdnů, pro některé až tří měsíců. Většina lidí se přizpůsobí během tří týdnů. Společně s vložkami dostanete od prodejce rady na téma, jak začít nové vložky používat. Pokud si zakoupíte vložky u distributora Step Forward přímo na výstavě, měl by Váš otisk chodidla obsahovat zakroužkované jedno slovo (pomalu, středně, rychle). To je pak doporučený způsob přizpůsobení se vložkám, který pak odpovídá jednomu ze tří způsobů detailně popsaných v návodu. Ale pamatujte na to, že je to jen průvodce. Pokud na grafu máte uvedeno, že máte vložky používat po dobu 60 minut, ale Vy již po 45 minutách cítíte nepříjemný tlak, tak si je prostě vezměte jen na 45 minut. Choďte spíše pomaleji a tedy delší dobu, abyste přizpůsobili Vaše chodidla vložkám. Pokud se cítíte pohodlně i po jedné hodině, můžete vložky používat o chvíli déle, ale NE o moc!

Pokud se Vám během používání vložek něco nezdá, nebo se objeví nějaké problémy, dejte nám vědět. Nemůžeme Vám pomoci, pokud nám neřeknete, co Vás trápí. Neočekávejte, že se vyskytnou problémy (ve skutečnosti potřebují naši pomoc během jednoho roku pouze 4% zákazníků), avšak pokud se v této situaci ocitnete, pak nám neváhejte zavolat. Jsme schopni pomoci téměř všem, kteří zavolají.

Pokud nemůžete najít návod, můžete si stáhnout jeho kopii zde. Návod

Vložky Step Forward mají záruku na vadu materiálu a vady vzniklé při výrobě. Pokud se zlobí, prasknou nebo rozpůlí při běžném nošení během 10 let od jejich zakoupení, pak kontaktujte naši kancelář a domluvte si bezplatnou výměnu. Pokud se zploští, kontaktujte nás a my Vám poradíme, jak obnovit oblouk. Záruka se nevztahuje na poškození v důsledku vysokých teplot (nad 50°C) nebo abrazi (opotřebení). Při reklamaci budete vyzváni k předložení originální faktury. Berte prosím v úahu, že reklamace nemusí být uznána, pokud bude poškození abnormální (rozříznutí, rozkousání psem, poškození z mikrovlnky atd.)! Zatímco mnoho lidí si užívá nošení jedněch a těch samých vložek mnoho let (někdy i přes 25 let), mohou u některých lidí mít vložky podstatně kratší životnost. Zkrácení životnosti vložek se nejvíce projevuje při používání v holinách, u zemědělců a dalších lidí, kteří mají v botách nečistoty a písek. Pokud náhodou ztratíte nebo poškodíte jen jednu vložku z páru, můžeme Vám ji nahradit za poloviční cenu nového páru. Opět po Vás budeme vyžadovat originální fakturu a budeme potřebovat znát Vaši správnou velikost.

Pokud chcete o vaše vložky správně pečovat a zajistit jim maximální životnost, pak si důkladně pročtěte detailně spracovaný návod, který je součástí Vašeho balení vložek. Věnujte zvláštní pozornost kapitole navrácení tvaru do správného zaoblení díky "paměti" vložek.

Vaše záruka na tento výrobek je také podrobně uvedena v tomto dokumentu.

Kopii můžete stáhnout zde.

Print