• Home
  • Czech Language
  • Přehled
  • Historie
  • Home
  • Přehled
  • Historie Step Forward

Historie Step Forward

George Alzner byl první, kdo si uvědomil, že většina vložek do bot vyráběných na zakázku nefunguje tak, jak by měla. V průběhu 50. a 60. let vyvinul dvě nové koncepce vložek do bot, které se staly klíčovými pro velmi účinné vložky do bot Step Forward. Informace o nich naleznete na tomto webu.

V roce 1974 Roxanne Kimber, obyvatelka Seattlu, trpěla nesnesitelnými bolestmi zad a ramen. Vyzkoušela mnoho způsobů, jak se bolestí zbavit, žádný však nebyl účinný až do doby, než začala používat vložky do bot od pana Alznera. Ty jí poskytly opravdovou úlevu.

Nelíbilo se jí, že tak účinný pomocník v boji proti bolesti je k dispozici pouze Georgovým pacientům, a tak založila (s jeho podporou) společnost Step Forward. Prodej byl zahájen prostřednictvím místních lékařů a klinik v okolí Seattlu. Během několika let se společnost značně rozrostla a nyní dodává své výrobky do mnoha zemí. Společnost nyní vlastní a vede Roxannin syn, Shayne Kimber. Vložky jsou i nadále vyráběny v USA a sídlo společnosti je stále v Seattlu.

Vložky do bot Step Forward Orthotics musí přesně odpovídat velikosti klenby (struktuře kostí) chodidla, a proto je možné je zakoupit pouze u autorizovaných lékařů (jako jsou např. chiropraktici či terapeuti) nebo přímo u reprezentantů společnosti při různých událostech (např. domácí prezentace, výstavy nebo soukromé prezentace). V některých městech nabízíme návštěvu u Vás doma. Je také možnost zaslání poštou.

Vložky do bot Step Forward Orthotics poskytly úlevu a nápravu 95% uživatelů. Jsou vyrobeny z pružného materiálu, který nevytváří ani neudržuje teplo, takže se noha nepotí a nezapáchá. Existuje mnoho dalších produktů, ale žádný tak dokonalý, spolehlivý a s takovou životností, jako jsou vložky Step Forward Orthotics.

Pracovníci Step Forward jsou velmi dobře proškolení lidé, kteří se Vám rádi a ochotně věnují. Jen minimum zákazníků má problém zvyknout si na vložky do bot Step Forward a využívat tak jejich přínos. Díky těmto pár lidem však můžeme ocenit a být hrdí na naši kvalitní poprodejní péči.

Print Email