• Home
  • Czech Language
  • Přehled
  • Koncepce
  • Home
  • Přehled
  • Koncepce Step Forward

Koncepce Step Forward

87% populace má problémy s chodidly, a to ani nemusí pociťovat jejich bolest.

Step Forward vám přináší dva způsoby, jak se nejen vaše chodidla, ale i vy celkově můžete cítit mnohem lépe.

Bolestivé paty, mozoly, kladívkové prsty, křeče, bolesti nohou, bolesti chodidel, kuří oka či vbočený palec jsou jen příznaky závažnějších problémů. Tvrdé podrážky, nevhodná obuv, stáří a hmotnost jsou hlavními faktory, které vedou ke strukturálním poruchám pohybového aparátu.

Pokud není chodidlo ve správné pozici, pak je nesprávné také držení celého těla. Měkké nebo vychýlené kosti mohou způsobovat bolesti celého těla, včetně kolen, kyčlí, zad, krku či ramen.

Většina vložek do bot je vyráběna tak, aby se přizpůsobila nevhodné nebo problémové obuvi. Vložky do bot Step Forward jsou vyrobeny ve tvaru chodidla, takže vaše chodidlo se časem přizpůsobí tvaru vložky. Jakmile dojde ke správnému přepostavení vašich namožených svalů a vazů, zbavíte se únavy a souvisejících potíží.

Náš koncept je následující: Nošením nevhodné obuvi změní chodidlo svůj tvar. Díky používání kvalitních vložek do bot však můžete chodidu navrátit jeho správný tvar a rovnováhu.

Stovky či dokonce tisíce lidí v Kanadě, USA a dalších zemích používají tyto vložky do bot. Výrobky společnosti Step Forward prodávají lékaři, ortopedi, chiropraktici, osteopati, fyzioterapeuti a kliniky sportovního lékařství.

Vyzkoušejte některý z našich výrobků ještě dnes. Jsme si jisti, že se Vy i Vaše nohy budete cítit mnohem lépe.

Klenba Vašeho chodidla

Klenba Vašeho chodidla je tvořena kombinací kostí a svalů.

Je složena ze tří oblouků: podélného, přednártního a mediálního.

Největší a zároveň nejznámnější z chodidlových oblouků je oblouk mediální. Ten tvoří klenutí na spodní části chodidla. Menší laterální oblouk, nacházející se na vnější straně nohy, vede rovnoběžně s mediálním obloukem. Přednártní oblouk vede od prstů nohy přes celé chodidlo.

 

 

 

Print Email