• Home
  • Czech Language
  • Přehled
  • Krok za Krokem
  • Home
  • Přehled
  • Step Forward krok za krokem

Step Forward krok za krokem

Jak si správně vybrat? Jak je vyzkoušet?

1. Pochopte & ztotožněte se s logikou konceptu Step Forward.

Věnujte pozornost našemu vysvětlení, prostudujte si webové stránky, ptejte se. Je velmi důležité, abyste pochopili, jak se vložky Step Forward Orthotics liší od ostatních a díky čemu jsou tak vynikající.

2. Seznamte se s cenou & pochopte, proč představuje vynikající investici.

Pár vložek Step Forward Orthotics pořídíte za 6950Kč. Vložky vyráběné na zakázku se běžně pohybují v cenové relaci od pěti až do 20 tisíc korun. Tvarované vložky se pohybují v ceně kolem 700Kč a je doporučováno je měnit jedenkrát za tři až šest měsíců. Vložky Step Forward Orthotics mají běžnou životnost od 10 do15 let (je garantována desetiletá záruka na zlomení, prasknutí či rozštípnutí). To znamená, že první rok do nich denně investujete zhruba 20 korun a pak už je máte po zbytek jejich životnosti zdarma! Cena vložek se také dá porovnat s jedním šálkem kávy měsíčně po dobu jejich životnosti!

Další možnost, jak se zamyslet nad hodnotou vložek Step Forward Orthotics je zkusit si spočítat, kolikrát byste mohli navštívit lékaře nebo terapeuta, než byste utratili přibližně 7500Kč. Těch návštěv by moc nebylo!

3. Přizpůsobení Vašemu chodidlu zdarma.

Uzpůsobení vložek na míru podle Vašich chodidel je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Pokud se nerozhodnete na místě, můžete si vzít otisk chodidla s sebou domů a popřemýšlet v klidu domova. A pokud se rozhodnete později, že si chcete vložky do bot objednat, stačí jednoduše zavolat a sdělit nám Vaši správnou velikost, kterou budete mít uvedenou na otisku chodidla.  Neshromažďujeme o Vás žádné informace, dokud se nerozhodnete pro nákup.

Během zkoušky Vám uděláme otisk chodidla, na základě něhož Vám vysvětlíme, co to znamená pro Vaše tělo, vybereme takový pár vložek, který bude vyhovovat struktuře kostí Vašeho chodidla, vložíme je do Vašich bot a necháme Vás udělat si v nich malou procházku. Během této doby se dozvíte všechno potřebné o vložkách do bot Step Forward. Nezapomeňte, že toto vše je zdarma a bez povinnosti nákupu. Neplatíte nic do té doby, než se rozhodnete, že si vložky do bot pořídíte.

4. Koupě vložek do bot Step Forward Orthotics.

Platit můžete hotově, debetní kartou nebo kartou kreditní (Visa & Mastercard). Pokud nám zavoláte, že chcete poslat vložky poštou, bude Vám navíc účtován poplatek 300Kč za poštovné a balné. Vložky Vám budou doručeny expresní poštou. Vložky do bot (levá a pravá) budou doplněny kompletními pokyny a bude k nim přiložena stvrzenka.

5. Umožněte Vašim chodidlům přizpůsobit se vložkám.

Pokud byste den co den chodili naboso v písku, trávě, blátu, hlíně nebo štěrku, pak by svaly na Vašich chodidlech byly dostatečně silné, aby unesly váhu Vašeho těla po celý den. Pokud ale chodíte na kostech, jsou Vaše svaly nedostatečně posíleny, a je proto nutné zesílit je postupně v průběhu několika týdnů. Z toho důvodu použijte vložky do bot napoprvé jen na 15 minut a každý den pak jejich nošení prodlužujte. Průměrně trvá tři týdny, než budete moct používat vložky po celý den. Při nákupu Vám poskytneme podrobné rady, jak na jejich používání.

6. Jsme Vám k dispozici, kdykoliv potřebujete.

Drtivá většina lidí nemá problém přizpůsobit se vložkám Step Forward Orthotics a cítit se v nich pohodlně. Pokud ale zaznamenáte jakékoliv problémy nebo neočekávané změny, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Nejčastějším problémem bývá to, že lidé se snaží nosit vložky celý den po příliš krátké době! Ale mohou se samozřejmě vyskytnout i jiné problémy, které můžeme vyřešit obvykle bez jakýchkoliv potíží. Proto se v případě problémů neobávajte kontaktovat naši kancelář. Nemůžeme Vám pomoci, pokud sami nechcete, proto nám dejte o Vašich problémech vědět.

7. Noste vložky Step Forward Orthotics pohodlně řadu let.

Vložky Step Forward Orthotics jsou vhodné do většiny bot, pokud Vám nejsou boty samy o sobě již příliš těsné. Bezpečně je připevníte i do sandálů a otevřených bot, a to díky suchému zipu. Budete se v nich cítit tak pohodlně, že je budete chtít nosit kdekoliv, a to i doma v pantoflích, v botách na zahradu, sportovní, kancelářské či pracovní obuvi. Jejich obvyklá životnost je 5 až 25 let (15 let je typický průměr). A i když nemůžeme zaručit jejich neopotřebení, zabránit jejich odření nebo rozkousání psem, poskytneme Vám alespoň 10 letou záruku na jejich zlomení, prasknutí nebo rozpůlení.

 

 

Print Email