• Home
  • Czech Language
  • Přehled
  • Zkušenosti zákazníků
  • Home
  • Přehled
  • Zkušenosti zákazníků

Ohlasy - Názory zákazníků na Step Forward

Tyto ohlasy jsou od našich zákazníků za několik uplynulých let. Originály dopisů a e-mailů jsou archivovány v naší kanceláři. Chcete-li přidat Vaše vlastní hodnocení, pošlete nám prosím This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Naleznete zde ohlasy zákazníků z Austrálie a z Německa. Názory českých zákazníků budou postupně přidávány.

BRIGITTE K. (HANNOVER, 78 let):

"IMám artritidu a vždy jsem měla problémy při chůzi a silné bolesti. Díky vložkám do bot se cítím při chůzi mnohem bezpečněji a necítím takovou bolest." (Duben 2013) [přeloženo z němčiny]

MARION K. (HANNOVER, 53 let):

"Měl jsem problémy se zády, zvláště v noci jsem trpěl silnými bolestmi zad po celém dni na nohách. Od té doby, co používám vložky do bot, nejsou moje noční bolesti zad tak časté, ani tak silné." (Duben 2013) [přeloženo z němčiny]

ANNA K. (HANNOVER, 19 let):

"Vložky do bot používám od listopadu 2012. Ze začátku to byl zvláštní pocit mít něco cizího v botách. Ale postupně jsem si zvykla a určitě se to vyplatilo. Mívala jsem silné bolesti v kolenou, obzvláště, když jsem chodila tři hodiny po asfaltové silnici. Teď se cítím velmi dobře i po pěti hodinách, bez známek únavy nohou, a můžu tak chodit bez problémů po městě. Nakupování je teď mnohem jednodušší a příjemnější. A také jsem si všimla, že se moje podrážky opotřebovávají rovnoměrně, takže se zlepšil můj styl chůze." (Duben 2013) [přeloženo z němčiny]

VOLKER K. (HANNOVER, 54 let)

"Od té doby, co používám vložky do bot, jsou mé nohy podstatně méně unavené, a to i při dlouhém stání. Nohy tolik nebolí a při chůzi se cítím mnohem lépe." (Duben 2013) [přeloženo z němčiny]

MICHAEL, AKUPRESAŘ Z WA, AUSTRÁLIE:

Moji klienti jsou nadšeni účinkem vložek Step Forward. Nechápu, jaké hrůzy mohou způsobit pediatři! Velmi mne těší, že mohu svým klientům nabídnout domácí řešení jejich problémů. Účinky vložek velmi dobře znám, protože je sám používám. (Květen 2011)

DR. PETER POCOCK, CHIROPRAKTIK Z HOPPERS CROSSING, VIC, AUSTRÁLIE:

Sám používám vložky do bot, takže s nimi mám vlastní zkušenosti již předtím, než je předepisuji svým pacientům. Mám s nimi skvělé výsledky. Moje nohy se díky vložkám Step Forward cítí mnohem lépe, a to v porovnání s jinými vložkami, které jsem používal v minulosti. Moje nohy mají pocit, jako by byly celý den masírovány. Nejsou tak unavené na konci celého dne. Jsem schopen běhat bez bolesti v kolenou a efektivněji pracovat. Vložky do bot Step Forward mohu jen doporučit. (Listopad 09)

DR. ODETTE READER, CHIROPRAKTIK ZE SALISBURY, SA, AUSTRÁLIE:

Byl jsem ohromen vložkami Step Forward, protože jsem zhruba před 35 lety podstoupil operaci kolene a loni na Vánoce jsem si zranil koleno ve sněhu v Kanadě. Neustále mě bolelo koleno, 'kosti', šest měsíců jsem kulhal a to i pod dozorem chiropraktika (můj chiropraktik je vyškolený a vysoce kvalifikovaný sportovní chiropraktik). Nicméně bolesti kolene byly stále tak intenzivní, že jsme se s mým chiropraktikem shodli, že jediná možnost je chirurgický zákrok. Na kongresu v červnu 2005 jsem vyzkoušel vložky do bot (do mých obyčejných španělských kožených bot) a po pár minutách jsem poprvé po šesti měsících necítil bolest kolene. Teď můžete asi poznat, jak moc jsem potěšen a přesvědčen o účinku vložek na moje bolestivé koleno!

Téměř 40 let jsem používal podiatrické vložky dodávané různými lékaři na choroby nohou v Kanadě a Austrálii. Byly mi předepisovány kvůli křečím, když jsem ještě závodně plaval a vzpíral. Po několika měsících nošení se projevila dekompenzace a objevila se přetrvávající bolest zad a hlavy. Musel jsem je přestat používat a až se zhoršila bolest nohou (plantární fasciitis) a zad (skolióza), začal jsem používat nové vložky, které bojovaly se zmírněním bolesti celé měsíce. Toto se neustále opakovalo celé roky. Můj švagr je lékař specializující se na choroby nohou! Mám Vaše výrobky stále radši!! Skvěle se používají, jsou praktické a účinné (nepotřeji žádné obrovské boty!).

CHRIS GALLETTI Z ASHFIELDU, NSW, AUSTRÁLIE:

Moje nohy už se dlouho necítily tak skvěle a kolena jsou mnohem lepší. Obávám se, že lékař, ke kterému jsem chodil, mne ztratil. Jsem velmi rád za vložky Step Forward a doufám, že bude stále lépe. (Červenec 11)

JOY Z WARRNAMBOOLU, VIC, AUSTRÁLIE:

Vložky Step Forward jsou naprosto úžasné! (Květen 11)

SUE A KERRY Z WAGIN, WA, AUSTRÁLIE:

Vložky Step Forward u nás způsobily velkou změnu. Používali jsme je rok, chodili v nich denně, a předchozí problémy, jako například bolavá chodidla, nás už netrápí. Jsme naprosto šťastní díky těmto vložkám. (Duben 11)

PIP Z BOOROWY, NSW, AUSTRÁLIE:

Moc Vám děkuji za celý rok úžasné úlevy pro mé nohy. Až do té doby, než jsem navštívil Velikonoční show v Sydney, jsem nemohl chodit kvůli příšerným bolestem nohou. Používám vložky do bot Step Forward každý den po celou dobu, jsou pro mne velmi důležité, jelikož mi vrátily kvalitní život, který jsem předtím kvůli silným bolestem neměl. Jsem klient, který je neskutečně vděčný za Váš produkt. Pokračujte ve skvělé práci. (Duben 11)

CAROLINE CAMILLERI Z DARWINU, NT, AUSTRÁLIE:

Díky Bože za vložky Step Forward!!! Nyní už věřím na zázraky! Konečně je pryč bolest nohou (patní ostruhy a plantární fisciitis) & nyní mám pocit, jako bych chodila bosýma nohama po vatě. Bolest levého kolene je pryč (prodělala jsem dvě ACL operace), bolest v hýždích ochabuje, mohu opět volně chodit a normálně stát!! Jediné slovo... DĚKUJI!!! (Prosinec 10)

BARBARA Z MELTONU, VIC, AUSTRÁLIE:

Vložky do bot splnily všechno, co jsem o nich slyšela. Po krátké době, než se usadily, začaly fungovat opravdu skvěle. Dodaly mi pohyblivost a důvěru. Děkuji vám!! (Prosinec 10)

BERNADETTE ZE ST KILDY, VIC, AUSTRÁLIE:

Skvělý produkt, vynikající výsledky! (Listopad 10)

GISELE SIMPSON ZNAREMBURN, NSW, AUSTRÁLIE:

Utratil jsem spoustu peněz u specialistů zaměřených na problémy s nohama a ještě více peněz za speciálně vyrobené vložky a stejně mi zůstaly puchýře a ostruhy. Byl jsem objednán do nemocnice, aby mi puchýře odstranili. Naštěstí jsem narazil na vložky Step Forward a přísahám, že jsem šťastný, že jsem se vyhnul operaci. Poprvé mohu chodit bez bolesti a jsem tak ohromený svobodou pohybu bez bolesti, takže bych to chtěl říci co nejvíce lidem, protože mám pocit, že je to zázrak - nemůžu říct jediné slovo proti. Jsou levnější než vložky vyráběné na zakázku, mnohem hygieničtější a tak lehké, že se hodí do jakýchkoliv bot i sandálů. Moc děkuji za pomoc díky těmto úžasným vložkám. (Září 10)

DENIS CASSELL Z VIVEASH, WA, AUSTRÁLIE:

Tyto vložky jsou koupila vloni (2009) na výstavě Perth Royal Show a byl to dar z nebes pro moje nohy. Jsem ohromena nadšením, k jakému díkyy nim došlo. (Září 10)

JO BEVEN Z BROKEN HILL, NSW, AUSTRÁLIE:

Skvělé. Žádné bolesti zad nebo krční páteře. (Červenec 10)

ALEX GATT Z VIC, AUSTRÁLIE:

Nedávno jsem se účastnila výstavy HIA Home Show v Melbourne a objevila tyto vložky. Předtím jsem používala levné vložky, které se dají koupit v lékárně a které nejsou účinné déle jak jeden měsíc. Jinak jsem vždy narazila pouze na předražené vložky zaměřené pouze na jeden problém. Po použití vložek Step Forward jsem ucítila rozdíl po prvních deseti minutách. A ještě lepší je, že čím víc je nosím, tím líp se cítím. Děkuji vám Step Forward. Změnili jste mi život. (Červen 10)

WENDY BRENNEN Z KURRAJONG, NSW, AUSTRÁLIE:

Už nechci žít bez vložek Step Forward. Daly mi velkou kvalitu do života. (Květen 10)

CHARLES CUTLACK Z VIA BROKEN HILL, NSW, AUSTRÁLIE:

Vložky Step Forward absolutně změnily můj život. Používám je čtyři roky a nikdy jsem nebyl šťastnější. (Květen 10)

C. EDWARDS Z GEELONGU, VIC, AUSTRÁLIE:

Utratil jsem spoustu peněz za vložky, které byly v konečné fázi nepohodlné a neúčinné. Po nákupu těchto vložek jsem zjistil, že jsou naprosto úžasné. Nemohu, než je doporučit. (Duben 10)

DIANNE WILLIAMS Z BELMONTU, VIC, AUSTRÁLIE:

Po nákupu vložek Step Forward jsem se zbavila bolestí mé levé nohy. Určitě bych je doporučila každému, kdo má problémy s bolestmi nohou. (Duben 10)

SUZANNE Z MARYSVILLE, VIC, AUSTRÁLIE:

Moje nohy se nikdy necítily lépe. (Duben 10)

EVELYN Z MORTDALE, NSW, AUSTRÁLIE:

Když jsem v roce 2009 navštívila na výstavě Royal Easter Show Váš stánek, musím říct, že jsem byla dost skeptická ke všem výhodám, které jste prezentovali k vložkám Step Forward. Poté, co jsem se dozvěděla, že operace mého kotníku je jediné řešení, které s ním lze provést, jsem se rozhodla vložky vyzkoušet. Nyní mám 90% pochybností pryč a vracím se do soutěže "Physy" v roce 2010. Děkuji za tak jednoduché řešení složitého problému. Na viděnou ve fitness! (Duben 10)

ANNE-MARIE Z CRAIGMORE, SA, AUSTRÁLIE:

Koupila jsem si vložky před 5 týdny. Potřebovala jsem se dostat do kontaktu s Vámi a vyjádřit Vám a Vašim vložkám to nejvyšší ocenění. Měla jsem problémy s plantární fascií, patní ostruhy a zažívala jsem ty samé problémy už i s mou druhou "zdravou" nohou. Byla jsem zprvu skeptická ke všem těm výhodám, ale mé pochybnosti skončily. Musela jsem se jít nechat změřit na kostým hned další den a přidat pár centimetrů k mé výšce pomocí správného držení těla, a hurá! Bolest v mé "zdravé" noze sice stále přetrvává, ale zmenšila se a stejně tak se zmenšila bolest v mé druhé noze, což se nestalo za celé tři roky po operaci. Doporučila jsem Váš produkt přátelům a kolegům v práci a řeknu o něm komukoliv, kdo bude chtít naslouchat zdravotním přínosům těchto vložek. Miluji je! Děkuji Vám, děkuji! Tisíceré díky! (Duben 10)

MARGARET Z VIVEASH, WA, AUSTRÁLIE:

Vždy budu vděčná za to, že jsem se před čtyřmi lety zastavila pro noviny "Have A Go News" na čtení na cestu domů vlakem. Našla jsem tam malou reklamu na vložky Step Forward. Používala jsem vložky mnoho let a nedávno jsem utratila 600 dolarů za nové vložky od podiatra, ale přesto jsem stále zažívala bolest spodní části zad a měla problémy s nohama. Pravidelně jsem chodila ke specialistovi zaměřenému na kostru a svalstvo, aby mi vždy narovnal pánev. Zařadila jsem se mezi ty, co Vám zavolali a jakmile jsem šla na svou první krátkou "procházku" kolem domu, ucítila jsem najednou něco kolem páteře a moje pánev se vrátila do své původní polohy. Vložky Step Forward používám asi 4 roky a od té doby jsem se nikdy nemusela vrátit ke specialistovi, aby mi záda narovnal. Jsem tak šťastná, že je mám. Dokonce jsem si koupila ještě jeden pár pro případ, že bych své vložky někde ztratila.  (Leden 10)

FRED Z PERTHU, WA, AUSTRÁLIE:

Vloni na Ozzies (Mistrovství Austrálie ve sportovní tanci) jsem kvůli bolestem kolene nemohl ani chodit do schodů. Koupil jsem si vložky, dal je do bot a najednou jsem mohl bez problémů vyjít do schodů. V průběhu následujících měsíců se bolest kolene vytratila. Nosím je stále - při soutěžení v tancování i na běžné chození. (Prosinec 09)

DON AND RONA Z CROYDON V MELBOURNE, VIC, AUSTRÁLIE:

Výdaje za vložky Step Forward byly tou nejlepší investicí, kterou jsme kdy udělali. Chvíli trvalo, než jsme si na ně zvykli, ale změny za posledních 12 měsíců jsou pozoruhodné. Chodidla našich nohou jsou krásně jemná, žádné další mozoly. Můj kladívkový prst je nyní opět rovný a Don, který má poškozené nervy na noze, chodí nyní mnohem pohodlněji a o hodiny déle. Děkujeme Vám! (Listopad 09)

KEN SALOMON Z QLD, AUSTRÁLIE:

Mám 40° skoliózu a žil jsem v bolestech 30 let. Začal jsem používat vložky Step Forward do mých pracovních bot a najednou jsem mohl dělat u namáhavější úkoly - ten druh úkolů, kvůli kterým bych dříve musel k chiropraktikovi. Chodil jsem k chiropraktikovi každé tři týdny. Při používání vložek Step Forward jsem nepotřeboval chiropraktika deset měsíců! Mohu nosit svoje klasické boty a jsem naprosto bez bolesti. Jsem ohromen! (Říjen 09)

MICHAEL BOOTH Z TOOWOOMBY, QLD, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky před 12 týdny. Měl jsem bolestivé patní ostruhy, které mi bránily v chůzi. Každé tři měsíce jsem chodil na injekce. Měl jsem také velmi špatná záda, kyčle a krční páteř a nestál jsem vzpřímeně. Byl jsem velmi skeptický, ale první, čeho jsem si všiml, že mne přestaly bolet paty, bolesti zad a kyčlí byly najednou menší; bolest krční páteře byla pryč a navíc jsem stál rovně. Nosím je po celou dobu a mohu je jen doporučit. Mnohokrát děkuji za vložky Step Forward. (Září 09)

RICK SIMMONS Z WANGARATTY, VIC, AUSTRÁLIE:

Žádná bolest, jen pohodlí, ideální při migrénách, bolestech hlavy a zad - miluji je! Díky Step Forward. (Září 09)

JENNY Z MELBOURNE, VIC, AUSTRÁLIE:

Používám vložky čtyři měsíce a nemohu uvěřit změnám mé levé nohy a držení zad. Miluji je. Děkuji. (Srpen 09)

WAL MERRIMAN Z BOOROWY, NSW, AUSTRÁLIE:

Moje záda jsou teď nejlepší, jaká kdy byla. Kombinací cvičení a vložek Step Forward. (Červenec 09)

HOWARD PAYNE Z MARYBOROUGH, VIC, AUSTRÁLIE:

Děkuji za Váš produkt. Zachránili jste moje nohy, které v práci stojí na betonové desce. Vložky používám pokaždé, když vyjdu ze dveří. (Červenec 09)

KEVIN QUINN Z KINGSTON, QLD, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky na farmářském festivalu v roce 2008. Měl jsem patní ostruhy, kvůli kterým jsem trpěl každý den. Jsem stavitel a zjistil jsem, že je docela problém dostat se nahoru. Po třech měsících nošení vložek Step Forward jsem již necítil žádné bolesti a používám je každý den. Ani jsem netušil, že by něco mohlo takhle fungovat, bylo to velké překvapení. Děkuji. Jsem rád, že jsem vytrval a nyní můžu chodit bez bolestí. (Červenec 09)

LARNA JONES Z CABOOLTURE, QLD, AUSTRÁLIE:

Vložky jsem si koupila před 12 měsíci a považuji je za opravdu dobré. Nechci chodit bez nich, ať už mám tenisky nebo pantofle, vždy jsou v nich vložky. Objednala jsem si je poštou, což bylo v té době nejvýhodnější. Bylo super vidět Step Forward na letošních farmářských trzích. (Červenec 09)

DAVID WILSON Z WAHROONGY, NSW, AUSTRÁLIE:

Skvělý produkt. Chtěl bych ale poděkovat zaměstnancům v Melbourne za skvělou podporu, které se mi dostalo, když jsem volal na Vaši bezplatnou linku. Opravdu jste věrni svému slovu ve vztahu k vaší záruce spokojenosti.  (Červenec 09)

ELEONORE GERL Z RAKOUSKA:

Jsem velmi šťastná, že jsem objevila tyto vložky. Bez nich nemůžu tancovat bez bolesti. Začínám propadat panice při představě, že bych je ztratila, tak mi prosím pošlete další pár! (Červenec 09)

TRACY CAVALERI Z WINSTON HILLS, NSW, AUSTRÁLIE:

Před více jak dvěma lety nám místní podiatr potvrdil, že náš syn potřebuje vložky do bot, protože má ploché nohy (propadlá klenba). Prožíval bolest kolen při sportu a po něm a vložky mu měly pomoci problém kompenzovat, ne však vyřešit. Ale jako jeho matka jsem chtěla problém vyřešit a ne kompenzovat. Naštěstí jsem narazila v dubnu 2008 na velikonoční výstavě na vložky Step Forward a po konzultaci jsem jeden pár zakoupila. Rozdíly po roce používání jsou úžasné. Klenba se zvedla a nohy se samy napravily. Jsou pohodlné na nošení, bolesti kolene zmizely a navíc chodí hezky rovně. Chtěla bych doporučit všem rodičům, aby se nesmířili se stavem svých dětí a hledali řešení, které u Step Forward naleznou. Upřímné díky za vložky Step Forward. Nemohu být šťastnější. (Květen 09)

MARK BRIERS ZE SYDNEY, NSW, AUSTRÁLIE:

Před nějakou dobou mi byla diagnostikována plantární fisciitis a podiatr mi doporučil speciální obuv. Tyto boty zmírnily bolesti v patě jen dočasně, ale zase mne začal bolet nárt a do dvou prstů jako by mi někdo píchal špendlíky. Když jsem v nich chodil, stále jsem pociťoval bolest. Pak jsem narazil v Sydney na Velikonoční výstavě na vložky Step Forward, ale byl jsem velmi skeptický. Když jsem se rozhodl nechat si od Vás udělat rozbor chodidla, Vaše diagnósa byla tak trefná, zaznamenali jste ihned moje problémy s patou a také mravenčení v prstech. Co mi vyrazilo dech bylo, když jste se mne zeptali, jestli mívám problémy se spodní částí zad, nad čímž jsem ani nepřemýšlel, když jsem byl testován. Před 2,5 lety jsem měl vážný pracovní úraz ploténky L5 ve spodní části zad, která mi od té doby stále dělala problémy. Dozvěděl jsem se od Vás, že by mi vložky mohly pomoci i s tímto mým problémem zad a že by trvalo asi sedm týdnů, než bych je mohl používat stále.

Během sedmi týdnů se mé chodidlo cítilo opravdu mnohem lépe, bolesti postupně vymizely a během uplynulých dvou let už se nikdy nevrátily. Pokud by mi někdy předtím někdo řekl, že mi plastová vložka umístěná v mojí botě pomůže vyřešit moje problémy, myslel bych si o něm své. Nyní není den, kdy bych vložky nepoužíval a chci Vám moc poděkovat za Vaši pomoc. Hodně štěstí při léčbě dalších lidí s bolestivými problémy. (Duben 09)

DAVID A ENID HEWETT Z MITCHAM, VIC, AUSTRÁLIE:

Používáme vložky Step Forward posledních 8 měsíců a zjistili jsme, že jsou mnohem pohodlnější, než stadardní vložky od podiatrů. Rozhodně bychom se nevrátili k vložkám vyráběným na zakázku, jelikož vložky Step Forward jsou velmi flexibilní a poskytují nám veškerou podporu, kterou potřebujeme. Oba jsme s nimi velmi spokojení. David si koupil ještě jeden pár do svých pracovních bot. (Duben 09)

ISABEL JARDINE Z WEST HINDMARSH, SA, AUSTRÁLIE:

Používala jsem konvenční vložky od podiatrů a zjistila jsem, že nebyly dobré, navíc musely být uchovávány v suchu, protože byly z kůže. V loňském roce (2008) jsem si koupila vložky Step Forward. Nyní, v březnu 2009, se opět srovnaly klouby mojí pravé nohy, která mne již nebolí, a moje levá noha je na tom podobně. Jsou snadno použitelné a udržovatelné. Nosila jsem je i v sandálech na pláži. Jsem na cestě k lepším nohám, vložky také pomohly mé dolní části zad a držení těla. (Březen 09)

DR W G DOOLAND Z TOORAK GARDENS, ADELAIDE, SA, AUSTRÁLIE:

Vynikající produkt, 1 rok používání, perfektní komfort poprvé po 20 letech. Vrátil jsem se a koupil další dva páry pro "celoživotní" pohodlnou chůzi. (Únor 09)

NOEL BENHAM Z BLAXLAND, NSW, AUSTRÁLIE:

Moc děkuji za obrovskou úlevu díky vašim vložkám. Po mnoho let jsem trpěl bolestmi v oblasti nártů, které se dostaly až do bodu, kdy jsem nebyl schopen stát ani chodit delší dobu. Jinak jsem zcela způsobilý, a tak ztráta pohyblivosti vážně ovlivnila kvalitu mého (a manželčina) života v částečném důchodu, kdy mne velmi baví cestování a pěší turistika. Po vyzkoušení doporučených vložek jsem ucítil obrovskou úlevu a nyní už mohu chodit klidně zase celý den. (Leden 09)

BEL Z HINCHINBROOK, NSW, AUSTRÁLIE:

Chtěl bych vám vyjádřit své velké PODĚKOVÁNÍ za to, že jste mi vrátili zpět můj život a v podstatě odstranili bolest! Již více než rok jsem trpěl nesnesitelnou bolestí ploténky L5:S1, která zasahuje do hlavního kořenového nervu. Lékaři mi sdělili, že se s tím musím smířit, že s tím nejde nic dělat, dokud nepraskne. Také mi řekli, že se mohu těšit na to, že skončím na invalidním vozíku, a to třeba až do konce života. 22. listopadu jsem šel v Sydney na výstavu motocyklů. Byl jsem v agónii a stěží jsem se pohyboval, když jsem se rozhodl podívat se k vám do stánku. Byl jsem skeptický, vložky do bot jsem už kdysi používal. S pomocí jsem se posadil a byly mi zapůjčeny vložky. Pomohli jste mi vstát a řekli mi, ať se zkusím projít a řeknu, jak se cítím. ZÁZRAK! Poprvé po roce jsem necítil při chůzi bolest! Od té doby používám vložky Step Forward stále a jen občas se objeví dny, kdy trochu pociťuji bolest. Nyní mohu chodit, běhat a vrátit se zpět k naší motorce! A to nejlepší - na své svatbě budu moct projít uličkou a ne jet na invalidním vozíku, jak mi řekli lékaři. Dal jsem na vás kontakt přátelům a rodině, že jim můžete pomoci také. DĚKUJI Step Forward, dali jste mi svobodu a bolesti jsou pryč! (Prosinec 08)

BARRY PEART Z LEWISTONU, SA, AUSTRÁLIE:

Měl jsem velké problémy s patami, hned jakmile jsem ráno vstal, jsem cítil bolest a ještě pak chodil dlouhé vzdálenosti. Viděl jsem vložky Step Forward na přehlídce karavanů, vyzkoušel jsem je tam a měl jsem pocit, jako by mi do boty dal někdo kámen. Každopádně jsem si je koupil, kámen pomalu ustupoval, teď je nosím celodenně a nemám žádné větší problémy s patami. (Listopad 08)

ROGER MONTGOMERY Z COOMBABAH, QLD, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky Step Forward v letošním roce. Předtím, když jsem používal vložky, jsem nenáviděl nakupování, protože zhruba po 30 minutách na nohách jsem začal pociťovat bolesti ve spodní části zad, které postupně tak sílily, že bych si po hodině nakupování potřeboval na 15 minut odpočinout, abych mohl vůbec pokračovat. Díky vložkám, které teď používám, mohu nakupovat klidně celý den a odpočinu si, jen když jsem unavený, bolest v zádech už je minulostí.

Když jsem si vložky kupoval, říkal jsem si, že jsou jen dvě možnosti: BUĎ jen vydám velkou částku peněz, NEBO budou skvělé. Jsem velmi rád, že JSOU skvělé a vůbec se nejednalo o plýtvání penězi - vlastně mám pocit, že jsem peníze investoval do svého zdraví. (Listopad 08)

MICK KOCH Z ANGASTON, SA, AUSTRÁLIE:

Ano, fungují - mohu otevřít dveře mé kanceláře s nízkou klikou a vstát z křesla bez bolesti v zádech. (Listopad 08)

DAVID MACKENZIE Z KIRRIBILLI, NSW, AUSTRÁLIE:

Moc vám děkuji za vaši pomoc a podporu, po mých katastrofálních jednáních s jinou společností, která také prodává vložky, a u které jsem si je koupila na velikonoční výstavě v Sydney v březnu 2008. Po týdnech čekání, když konečně dorazily, jsem si na nich po 30 minutách rozřízla nohu, protože měly pevnou nepružnou konstrukci. Snažila jsem se danou společnost kontaktovat vyměnit je za jiné, ale byla to ztráta času - bez odezvy. Teď, když používám vaše pružné vložky, necítím bolest a chodím jako nikdy předtím. Ještě jednou moc děkuji! (Říjen 08)

KAREN HOOPER Z NSW, AUSTRÁLIE:

Po čtyřech týdnech používání vložek mohu říci, že se mi zcela změnil život. Mohu chodit hodinu bez bolesti, což se mi nedařilo už mnoho let. Jsem tak šťastná, že mám nyní tyto vložky (od roku 2000 jsem vyzkoušela asi deset dalších značek z obchodů a od podiatrů). Sice ještě stále pociťuji trochu bolest a mám nějaké obtíže, ale tyto vložky opravdu změnily kvalitu mého života. Útrpné bolesti mám již za sebou. Většina tlaku z bříšek chodidel zmizela a po třech prodělaných operacích mohu jen říct, že mne mrzí, že jsem neobjevila tyto vložky dříve. Jen jsem vás chtěla informovat o svém pokroku a ještě jednou poděkovat.  (Říjen 08)

MARGARET GREER Z BRISBANE, QLD, AUSTRÁLIE:

Jsem z vložek Step Forward nadšená. Bolest Mortonova neuromu je pryč a postoj mého těla je mnohem lepší. Moje noha už nemá pocit, že by se více nakláněla k jedné straně. Po měsíci zmizely z mých nohou křeče a vložky mohu nosit i do mých tanečních bot. (Září 08)

JANICE BIRD Z COLES BAY, TAS, AUSTRÁLIE:

Mám vložky zhruba 18 měsíců a jsou vynikající. Po dobu dvou let jsem měl plantární fasciitis a vložky tento problém odstranily. Děkuji za pomoc. Nyní mohu chodit tak daleko, jak chci. (Srpen 08)

CYRIL DYMKE Z GRASS FLAT, VIC, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky do bot začátkem března na Wimmera Field Days. V tu dobu jsem na tom byl dost špatně a nemohl jsem ujít delší vzdálenost, aniž bych se vždy na chvíli zastavil a ulevil si od bolesti. Nyní je nosím neustále, ale samozřejmě až po několika týdnech adaptačního období. Jak se dalo očekávat, ze začátku bylo jejich nošení nepříjemné, a tak jsem postupoval podle návodu. Po třech měsících opravdu cítím veliké zlepšení a mohu je jen doporučit. Před jejich používáním i během něj jsem absolvoval i jinou léčbu bolesti zad a kyčlí, která samozřejmě také mohla větší či menší měrou přispět ke zlepšení. Ale jsem přesvědčen, že vložky byly hlavním faktorem ke zlepšení, takže musím vzdát čest tam, kde patří. Nosím je stále a jsou velmi pohodlné. Myslím, že je důležité zdůraznit, že během prvních pár týdnů to tak není. Je důležité vytrvat, protože to potřebuje nějaký čas, než se chodidla vložkám přizpůsobí. Pokračujte ve vaší skvělé práci. (Červenec 08)

PEGGY BIDEN Z BUNDABERGU, QLD, AUSTRÁLIE:

V květnu 2007 jsme já a můj manžel navštivili zemědělskou výstavu a asi hodinu tam chodili. Moje nohy mne tak bolely, že jsem musela odpočívat, kdežto on chodil dál. Začala jsem přemýšlet, že nebudu kvůli mým nohám nikam chodit. Naštěstí jsem na výstavě objevila zástupce Step Forward. Strávil se mnou nějaký čas, aby mi vysvětlil, jak vložky fungují a já jsem souhlasila, že je vyzkouším. Jakmile jsem je vyzkoušela, moje bolest v nohách začala ustupovat a já byla přesvědčena, že je to to, co potřebuji. Jsem velmi aktivní, celý den, každý den na nohách a vím, že bez vložek by to nebylo možné. NIKDY mě teď nebolí nohy. Počáteční investice je poměrně vysoká, ale stojí za to - jsem si jistá, že to je investice na dlouho, jelikož jsem si nevšimla žádného zhoršení během 14 měsíců, co je používám. Mohu je jen doporučit. (Červenec 08)

RUTH Z BELGRAVE, VIC, AUSTRÁLIE:

Co si vzpomínám, chodila jsem vždy po pravé patě a zničila spoustu bot. Trpěla jsem také bolestí zad. Před rokem jsem se nechala přesvědčit, abych investovala do vložek Step Forward a musím říct, že jsem měla pochybnosti. Od té doby jsou ale moje bolesti zad pryč a opotřebení paty je normální. Už jsem dlouho nenavštívila chiropraktika a chodím pohodlně. Děkuji Step Forward. (Červenec 08)

DAVINA ANCELET Z SURFERS PARADISE, QLD, AUSTRÁLIE:

Jsem velmi spokojená s výsledkem vložek. Začala jsem je používat po celý den už od druhého dne a první den dokonce dvakrát na půl hodiny. Cítila jsem opravdovou "opravu" mých nohou a úlevu v levé spodní části zad. Zkusila jsem provést několik manipulačních protažení, kdy jsem sepnula ruce nad hlavu a pohybovala se ze strany na stranu a mírně se natáčela doleva a doprava a zažila jsem řadu uvolnění a prokřupnutí v zádech a velké uvolnění v pravé spodní části zad. Bylo to opravdu skvělé uvolnění. A otok na pravé noze je pryč. Moc děkuji. (Červenec 08)

COLIN SEMMLER ZE SALISBURY EAST, SA, AUSTRÁLIE:

Děkuji vám, že jste mi představili vložky Step Forward. Trpěl jsem velkými bolestmi zad, kolem boků a dolní části páteře. Byl jsem shrbený a měl problémy se zvedáním se. Ale od té doby, co používám vložky, moje bolesti v podstatě neexistují. A i když stále trpím artritidou, vložky mi moc pomohly a mohu dělat práci, kterou jsem dříve nemohl. Rozhodně mi pomohly. (Červen 08)

LEO WHITE Z LAUNCESTON, TAS, AUSTRÁLIE:

V roce 1999 jsem měl v New Yorku plantární fisciitis. Můj lékař mi doporučil vložky Step Forward. Pomohly mi a používám je stále. Nyní žiji v Launceston TAS. (Květen 08)

BETTY Z MYRTLEFORDU, VIC, AUSTRÁLIE:

Pracuji jako dispečerka a flexibilní vložky jsou úžasné. Chodidla ani nohy mne nebolí - miluji je. (Květen 08)

LORNA HOWE Z BARADINE, NSW, AUSTRÁLIE:

Vynikající vynález. Moje nohy se nikdy necítily lépe. (Duben 08)

JULIE WHIPPS Z PARKES, NSW, AUSTRÁLIE:

Mívala jsem velmi bolavé paty. Po 10 dnech používání vložek Step Forward jsem necítila žádnou bolest a už 12 měsíců jsem bez bolesti. (Duben 08)

CHRIS EGGLETON Z MANILLY, NSW, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky na výstavě v Sydney kvůli bolesti spodní části zad, krční páteře, bolesti kolenou a hlavy. Jakmile jsem je použil, bolest zmizela. Používal jsem vložky celý život, ale tohle jsou ty nejlepší vložky, které jsem kdy měl. Doporučil bych je každému, kdo má nějaké problémy. (Duben 08)

MAX CALDER Z BLIND BIGHT, VIC, AUSTRÁLIE:

Trpěl jsem nesnesitelnými bolestmi pat a i přes časté návštěvy u podiatra (55 minut cesty tam a 55 minut zpět) nedošlo k žádnému zlepšení. Když jsem uviděl Step Forward na výstavě, byl jsem skeptický, ale podíval jsem se na internet a pročetl nějaké diskuse a nakonec se rozhodl pro koupi. Během několika málo týdnů bolesti pat zmizely. Nepříjemné pocity, které jsem měl v koleni, rychle odeznívají a teď už bych nešel bez vložek v botách. Naléhavě žádám každého, kdo má problémy nohou, ať vyzkouší vložky Step Forward. (Duben 08)

Vím, že každý nový uživatel si bude stěžovat na velkou hroudu v botách. Řekněte jim, že vím, čím si procházejí. Asi jako ostatní jsem si myslel, že to nebude fungoval, ale nevzdal jsem to a dosáhl úspěchu. V některých mých botách cítím malou bulku, ale není to nepříjemné. Už po dobu pěti měsíců jsem necítil žádnou bolest v patách (musím to zaklepat na dřevo). Nemohl jsem si loni zahrát ani petanque kvůli bolavým kotníkům. Letos jsem se zúčastnil v mém klubu dvouhry Grand finále. (aktualizováno v prosinci 08)

MARIANNE Z PEARCEDALE, VIC, AUSTRÁLIE:

Koupila jsem si vložky Step Forward v srpnu 2007 na výstavě karavanů a kempování, kde jsem pracovala. Nevěřila jsem, že mi něco může pomoci s bolestmi v patách. Myslela jsem, že už jsem vyzkoušela všechno. Když jsem mluvila s prodávajícím o vložkách, vše, co říkal, dávalo smysl! A tak jsem zainvestovala. Pracuji v maloobchodu a moje bolest v patách je nesnesitelná. Teď už tedy ne. Vložky mi pomohly také s bolestí kolene. Na další výstavě v roce 2008 jsem hledala stánek, abych vám poděkovala. (Duben 08)

TRACIE LAIDLAW Z ARARATU, VIC, AUSTRÁLIE:

Koupila jsem si vložky před 3 roky. Jsou fantastické. Trpěla jsem hořícími patami. Díky vložkám jsem pocítila okamžitou úlevu. Také jsem trpěla bolestmi v bocích a spodní části zad. Vložky tuto bolest zmírnily. Skvělé! (Březen 08)

MONICA Z BLAXLANDU, NSW, AUSTRÁLIE:

Použila jsem vložky poprvé asi před 12 měsíci pro zmírnění neuromu v prstech. Nebyla jsem schopna vydržet v botě déle jak jednu hodinu, pak byly prsty na mojí pravé noze jako v ohni. Vložky mi nesmírně pomohly a teď mohu nosit boty po celý den bez problémů. (Březen 08)

BRENT GREEVES Z CHERRYBROOKU, NSW, AUSTRÁLIE:

Trvalo tři týdny si na ně zvyknout. Teď mne ráno nebolí paty a moje nohy jsou v normálu. Step Forward určitě pomohl. (Březen 08)

IAN WARDMAN Z MERRYLANDS , NSW, AUSTRÁLIE:

Jako pracovník zdravotní péče na plný úvazek trávím spoustu času na betonové podlaze. Když se u mne objevily bolesti paty, pomohla mi pěnová podpora klenby jen na chvíli, já však potřeboval dlouhodobé řešení. Strávil jsem pět týdnů postupným používáním vložek Step Forward a nyní už je mohu nosit 18 hodin bez problémů a komplikací. Také jsem zjistil, že mám větší sílu a stabilitu při pohybu s pacienty. (Březen 08)

CAROLINE Z MERRYLANDS, NSW, AUSTRÁLIE:

Nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla mým nohám dopřát - vyplatí se do poslední koruny. (Březen 08)

JUDITH BETTINGTON ZE SCONE, NSW, AUSTRÁLIE:

Před několika lety jsem si koupila vložky Step Forward na Field Day. Použila jsem je jen několikrát, měla je vždy příliš dlouho a odložila je stranou!! O 12 měsíců později se mi začaly otáčet kolena a chodidla a začala jsem mít problémy s kyčli, a tak jsem znovu začala používat vložky, ale tentokrát ve snaze dát do pořádku chodidla, kolena a boky. Postupně jsem si zvykala používat vložky po delší dobu. Poprvé v životě mám zaoblená chodidla a nebolí mne kolena ani kyčle. (Březen 08)

JUDY HOLM ZE SCONE NSW, AUSTRÁLIE:

Nemohla jsem téměř chodit a to ani po četných návštěvách lékařů. Našla jsem vaši společnost na výstavě a navštívila váš stánek. Mým problémem byly ostruhy. Váš reprezentant Trish mi vybral vložky do bot. Z počátku jsem přemýšlela nad tím, že jsou dost drahé, ale stejně jsem měla zaplatit 400 dolarů za vložky od podiatra. Vložky se ukázaly jako zázračné, zvládly to, co nezvládli lékaři po šesti návštěvách. Chtěla bych upřímně doporučit všem, kteří mají nějaké problémy s nohami, aby kontaktovali vaši společnost. Život je skvělý! Teď mohu chodit. Gratuluji vaší společnosti. (Březen 08)

MARLENE HARRIS ZE ST. CLAIR, NSW, AUSTRÁLIE:

V pátek 15. února 2008 jsem šla na řemeslný trh v Rosehill, i když se mi moc nechtělo, protože jsem věděla, že budu trpět bolestí mých nohou. Uviděla jsem stánek Step Forward a přemýšlela jsem, co má tato divná věc co dělat na řemeslném trhu. Paní ze stánku mne pozvala, ať se posadím, a tak jsem jí řekla o svém problému, plantární fasciitis, a ona mi navrhla, ať si vyzkouším vložky do bot a projdu se v nich po celém trhu. Po 14 týdnech bolesti jsem se cítila jak v sedmém nebi!!! Nosím je teď dvě hodiny denně, včera jsem šla na poměrně dlouhou procházku kolem Penrith, a bez bolesti (tedy až do chvíle, než jsem vložky vyndala). Ráda bych vyjádřila svůj dík za tento výrobek a tomu, kdo vymyslel představit výrobek na řemeslném trhu bych vzkázala, že je geniální. Zatímco jsem seděla a dozvídala se o produktu, další čtyři ženy se ke mě připojily a zájem o produkt byl opravdu veliký. Abych je používala po celý den chce ještě nějaký čas, ale už teď se cítím mnohem lépe a život mi najednou připadá hezčí, když nemám bolesti. Mnohokrát děkuji. (Únor 08)

HEATHER Z BALLARATU, VIC, AUSTRÁLIE:

Asi před dvěma roky jsem si koupil pár vložek do bot Step Forward, protože mne velmi bolely nohy a trpěl jsem ostruhami na patách. Od té doby nemám žádné problémy. (Únor 08)

ANDREA ZE SEYMOURU, VIC, AUSTRÁLIE:

Vložky do bot Step Forward používám už několik let. Nosím je od ranního probuzení až do chvíle, než jdu spát. Už bych nemohla být bez nich. (Únor 08)

JOSEPH ZAMMIT Z VIC, AUSTRÁLIE:

Je mi 68 let. Když jsem ráno vstal, kulhal jsem a musel jsem použít hůl, abych vůbec někam došel. Musel jsem k lékaři a ten mi doporučil ultrazvuk a rentgen. Zjistil, že mám ploché nohy. Rozhodl se pro otisk chodidla a doporučil mi ortopedické vložky Step Forward. Nosím je tři měsíce a zjistil jsem, že jsou velmi účinné a pohodlné. Děkuji. (Leden 08)

KAY UPTON Z WA, AUSTRÁLIE:

Po mnoha letech nošení tvrdých ortopedických vložek, které zkazily tvar mého chodidla, jsem objevil vložky Step Forward, které jsou velkým božehnáním pro moje chodidla. Byla to nejlepší investice do mých nohou. Moje levá noha se začala zase správně ohýbat a vytváří se správná klenba. Díky těmto vložkám došlo k nápravě mých chodidel a necítím bolest, a to ani po tanci. Nosím je ve všech typech bot, dokonce i v pantoflích. Velké díky Step Forward. (Prosinec 07)

P TAYLOR Z PERTH WA, AUSTRÁLIE:

Po operaci nohou před třemi lety jsem stále trpěl nepříjemnými pocity a zjišťoval, že je pro mne stále obtížnější pokračovat ve výuce tance. Na návštěvě Melbourne před dvěma lety jsem objevil vložky Step Forward a jsou naprosto úžasné. (Prosinec 07)

ELLEN LOECHERER Z RESERVOIR, VIC, AUSTRÁLIE:

Koupila jsem si vložky Step Forward na výstavě na výstavišti. Zpočátku jsem si je nechtěla kupovat, protože jsem si už kupovala ty z lékáren a od podiatrů. Zaujalo mne ale, že je možné je nosit v sandálech a moje prsty by tak byly volné. Měla jsem zrovna ty správné boty, a tak jsem je chtěla vyzkoušet. Na začátku jsem měla docela problémy, protože jsem je hned nosila dlouhou dobu, takže se mi mezi prsty vytvořila kuří oka a musela jsem počkat, až se uzdraví. Nyní už jsem na vložky zvyklá a nosím je každý den v každé botě, a to i v sandálech a pantoflích. Cítím se vyšší, protože chodím rovně. I na dovolené jsem je po celé dva týdny nosila ve všech botách. Jsem velmi šťastná a ráda je doporučuji. Hlavně v klidu, vaše nohy vám samy řeknou, kdy je můžete používat už celý den v jakýchkoliv botách nebo sandálech. (Listopad 07)

LEN & ANNETTE PENNY Z BRIGHT, VIC, AUSTRÁLIE:

Já i moje žena jsme měli šanci, abychom na naší dovolené den po dni a týden po týdnu navykali usazování našich vložek do bot. To se nakonec vyplatilo, jelikož jsme neměli žádné problémy - a to ani minimální. Anette se neustále zlepšují (v jejích 88 letech!) prsty na nohou. Všimla si, že se její prsty dokonce narovnávají. A já už nemívám studené nohy v zimě (vždycky jsem nosil dvoje teplé ponožky a nyní už jen jedny tenké). (Listopad 07)

JOSEPHINE Z MOUNT CLAREMONT, WA, AUSTRÁLIE:

Dejte Vašim nohám dárek - zaslouží si to! Koupila jsem si ortopedické vložky před rokem. Moje prsty byly velmi skrčené už od druhé světové války, kdy jsem nosila příliš malé boty. Používám vložky jeden rok a moje nohy se neustále zlepšují. Zlepšování pokračuje.  (Listopad 07)

NORM Z PERTHU, WA, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky Step Forward v listopadu 2006. Pracuji ve stavebnictví a jsem na nohou celý den. Od té doby, co používám vložky do bot, zmizely bolesti zad i nohou. (Listopad 07)

BRIAN FRENCH ZE SAFETY BEACH, WA, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky Step Forward na výstavě v Perthu v roce 2006 a od té doby je nosím. Už mne nepálí chodidla. Během jednoho týdne jsem si na ně zvykl používat je po celý den. Velmi tento výrobek doporučuji. (Říjen 07)

DIANA WALLS Z JIŽNÍHO BELGRAVE, VIC, AUSTRÁLIE:

Měla jsem bodavé bolesti v kolenou a v horní a boční části chodidel. A také mne trápily menší problémy se zády. Při používání vložek do bot bolesti i problémy se zády ustoupily. Doporučila bych je každému. (Říjen 07)

STELLA HAMMOND Z JIŽNÍHO CROYDON, VIC, AUSTRÁLIE:

Jsem si velmi dobře vědoma toho, jak je důležitá péče o nohy, protože já, moje matka i babička jsme trpěly problémy s vbočeným palcem a dalšími problémy. Asi před pěti lety jsem začala chodit k chiropraktikovi, jelikož mi otékaly klouby a bolely mne nohy. Ale jelikož jsem asi před dvěma lety začala používat vložky Step Forward, už péči chiropraktika nepotřebuji. Vložky jsou pohodlné a podporují moje chodidla, aby byla ve správné poloze. Přendávám je bez problémů z mých pracovních bot do pohorek. Jsem velmi ráda, že je mám. (Říjen 07)

JIM HALL Z ROSEBUD, VIC, AUSTRÁLIE:

V 64 letech se u mne projevily tyto problémy: 1. Artritida v kolenou. 2. Ploché nohy. Ve srovnání s ostatními to nebylo tak hrozné!!! Po dobu 50 let jsem utrácel spoustu peněz za podiatry a vložky do bot, aniž by mi nějak zásadně pomohli, a tak jsem se zeptal na výstavě karavanů na Caulfield Race Corse před dvěma a půl lety na vložky Step Forward. Používám je už dva roky, jsou skvělé. Vřele je doporučuji. (Říjen 07)

EDWIN Z NEDLANDS WA, AUSTRÁLIE:

Kdysi jsem trpěl silnými bolestmi nohou a pat, a to až do doby, než jsem se rozhodl vyzkoušet vložky do bot. Zpočátku byl docela problém zvyknout si na vložky v botách, ale po několika týdnech jsem cítil značný rozdíl, až bolesti zmizely úplně. Už nemám problémy. Doporučuji vložky každému, koho trápí problémy s nohami. (Září 07)

BHARAT Z HILLARYS WA, AUSTRÁLIE:

Koupil jsem si vložky na výstavě v Perthu v loňském roce a nosím je každý den v různých botách. Tento produkt si zcela poradil s bolestmi mých kolen a zmírnil bolesti mých zad. Skutečně fungují a dosáhly velkého rozdílu. Děkuji za doporučení - jsou skvělé! (Září 07)

HEATHER Z BACCHUS MARSH VIC, AUSTRÁLIE:

Moje dcera právě používá vložky do bot tři týdny a je nadšená výsledkem - bolest v nohách a chodidlech se podstatně zmírnila. (Září 07)

HARLENE Z MELBOURNE VIC, AUSTRÁLIE:

Vložky jsem si koupila v srpnu na výstavě Older and Bolder v Melbourne. Dosáhla jsem dobrého výsledku, i když je to pomalé, ale vidím a cítím změnu na mých nohách. Jako bývalá tanečnice mám na levé noze puchýře a na pravé noze o něco menší. Řekla bych, že nejvýrazněší změnu prodělala moje pravá noha, když se dokonce mezi palcem a ukazováčkem vytvořila malá mezera - předtím se dotýkaly! Moje levá noha má trochu pomalejší vývoj, ale i tak cítím změnu. Jsem ráda, že jsem si je koupila, jen je škoda, že jsem to neudělala dříve! Je mi 36 let. (Září 07)

O. BATES Z VIC, AUSTRÁLIE:

Nejlepší zdravotnická pomůcka, do které jsem kdy investoval. (Září 07)

JOAN SIM Z AUCKLANDU, NZ:

Mám svůj pár vložek do bot a jsou naprosto úžasné. Mluvila jsem o nic s přítelem, má stejný problém jako já. Máte ještě prodejce v NZ? (Duben 07)

SUE POOLE Z VIC, AUSTRÁLIE:

Koupili jsme si vložky v Bendigo před 3 lety a jsou opravdu pohodlné. John je používá po celý den, ulevilo se mu od bolesti v kolenou a kotnících a nemá problémy s patami. Vložky jsou prostě úžasné a my jsme dva spokojení zákazníci. Dokáží velký rozdíl - stačí je jen vyzkoušet!!! (Březen 07)

JANE HARGREAVES Z KEW VIC, AUSTRÁLIE:

Já i můj praktický lékař jsme ohromeni, že už po pouhých třech týdnech mohu nosit moje normální boty jen s minimem nepříjemných pocitů (ke kterým dochází jen tehdy, když jsem na nohou celý den). Oba jsme si mysleli, že budu muset podstoupit operaci mého kladívkového prstu, která by pro mne znamenala 4 až 6 týdnů, kdy bych nemohla řídit ani pracovat a než bych se vrátila do běžné pracovní činnosti. Operace by stála více jak 1200 dolarů plus náklady na fyzioterapii, ale jak se zdá, nebudu ji potřebovat. V 62 letech už jsem se musela vzdát bot na vysokých podpatcích, ale stále si užívám krásných ženských chodidel i na nízkých podpatcích. (2006)

MARGOT HAYS Z ALBURY NSW, AUSTRÁLIE:

Zdravím vás. Koupila jsem si vložky minulou středu na Henty Field Days. Jsem velmi spokojena a jen jsem vám chtěla říct, že už v sobotu jsem byla schopná je, k mému překvapení, používat celý den. Cítím se opravdu skvěle. Děkuji. (2006)

COLIN BAREHAM Z PYMBLE NSW, AUSTRÁLIE:

Zázrak - aspoň si to myslím! Po letech bolestí a pálení v patách jsem našel spásu výstavě v Adelaide. Tým mi udělal otisk chodidla a navrhl řešení. Zdálo se, že přesně věděli, jak moc trpím bolestí. Řešení bylo jednoduché - použít nápravné vložky, držet se návodu a zlepšit stav nohou. Tento příspěvek píši o rok později, po několika dnech používání jsem se cítil mnohem lépe, po několika týdnech bolest ustupovala. Nyní již necítím žádnou bolest. Vlastně se cítím mnohem lépe po celém těle. (2006)

ADRIYANA Z CANBERRY ACT, AUSTRÁLIE:

Nedávno jsem si koupila vaše vložky na malé zemědělské výstavě v Queanbeyan. Jsou úžasné. Chci je teď koupit i svému otci, který trpí silnými bolestmi nohou. (2006)

Print Email